Виберіть місто
RU UA
0
Застосування неодімових магнітів

Застосування неодімових магнітів

8 июля 2019 г.

Застосування неодімових магнітів

На сьогоднішній день дуже багато можна почути фразу неодимові магніти, але вельми мало людей можуть знати про застосування неодімових магнітів.
Очищення моторного і трансмісійного масла
Не секрет, що основна причина зносу деталей, що труться моторів, двигунів внутрішнього згоряння, редукторів і автомобільних коробок передач - погіршення якості олії, зокрема - через накопичення в ньому металевих частинок. Багато такі частинки легко проходять крізь масляні фільтри і стають справжнім абразивом, лавиноподібно прискорює знос деталей. Використання компактних надпотужних магнітів дозволяє «відловлювати» такі частинки і надійно їх утримувати там, де можна буде легко їх видалити. Досить закріпити такий магніт на зливний пробці картера автомобільного двигуна, і всі продукти зносу деталей будуть миттєво прилипати до цього магніту. При зміні масла їх можна буде легко видалити. З огляду на те, що робоча температура масла двигунів внутрішнього згоряння перевищує 90-100 градусів, рекомендується для цих цілей використовувати високотемпературні магніти (з індексом матеріалу, що містить букви SH).
Фокуси і трюки. Неможливо навіть уявити, скільки дивовижних, зачаровують і найрізноманітніших фокусів можна виконати за допомогою надпотужних неодімових магнітів. Через дуже велику силу, ці магніти здатні впливати один на одного на дуже великих відстанях, змушуючи робити руху предметів, у яких заховані неодимові магніти. Особливо потужні магніти можуть зробити дуже сильне тяжіння, тому техніка безпеки при їх експлуатації повинна бути чітко усвідомлена. Хоч все неодимові магніти покриваються міцним захисним покриттям, існує небезпека важкого отруєння, якщо в результаті ударів або з технологічних причин покриття буде порушено.
Пошук предметів. На сьогоднішній день, відомо безліч різних дорогих знахідок простими людьми. Неодимові магніти, це ідеальні магніти для пошуку сталевих і залізних предметів в грунті, стінах, піску, підлогах. Для цього досить пустити магнітний шар по підлозі, і він в той же момент знайде все шурупи і цвяхи. Також можна прив'язати кільцевої магніт на нитку, і він стане зручним пошукачем для знаходження предметів в підлозі, стінах, грунті.
Іграшки та розваги. Магніти - унікальні розвага для дітей і дорослих. Безліч головоломок, різні «висять в повітрі» предмети, незвичайні скульптури, ігри з магнітами - це настільки притягує увагу, що навіть дорослі з задоволенням розважаються з магнітними кубиками, кульками-супермагнітами, кільцями і циліндрами, дисками. Велику популярність завоювали магніти у виробництві рекламної продукції та іграшок, сувенірів і прикрас. Неодимові магніти це саме те, що Вам потрібно!
Ремонт духових музичних інструментів. За допомогою неодімових магнітів можна отрихтовать вмятінкі на трубах, саксофонах та інших музичних інструментах, зроблених з тонкого металу, не дивлячись на те, що дістатися до потрібного місця за допомогою інших інструментів дуже складно. Все що потрібно, це сталева кулька потрібного діаметра і магніт. Шарик «ведеться» магнітом по трубці до потрібного місця з невеликим тяжінням, і коли досягне вм'ятини - досить прикласти магніт до поверхні і поводити їм уздовж вм'ятини. Шарик, притягаючи з великою силою зсередини, ідеально вирівняє поверхню, а сам магніт не дозволить йому зробити 'опуклість'. На такий ремонт йде всього кілька секунд! Потім кульку точно так же виводиться з інструменту.
Знищення відео, аудіозаписів і даних на магнітних носіях. На сьогоднішній день, магнітні носії інформації поступаються місцем більш сучасним. І це змушує переносити дані, відео, аудіо на DVD, на жорсткі диски комп'ютерів, а всі ці відеокасети, дискети та інші застарілі технології відправляємо в сміття. Однак далеко не завжди ми б хотіли, щоб те, що на них записано могло потрапити в чужі руки. В Інтернеті повно приватного відео, яке було вкрадено у нічого не підозрюють людей саме таким чином. Важливо розуміти, що навіть при розірваної і заплутаною плівці, пом'ятою і навіть подряпаній дискеті - з них все одно при бажанні можна багато чого вважати. Але якщо обробити їх сверхсильним магнітним полем - інформація буде безповоротно знищена. Неодимові магніти цілком підходять для цих цілей. При правильному застосуванні вони дозволять Вам бути впевненими, що приватне відео або цінна інформація вже ніколи не потрапить в руки зловмисників. У зв'язку з цим, потрібно також і помітити протилежне, що неможна магніти ставити біля носіїв інформації, які Вам ще потрібні.
Очищення акваріумів та інших ємностей. Для тих, у кого є акваріум - можна запросто чистити його стінки, навіть не замочивши рук! Один магніт - всередині акваріума, із закріпленою на ньому губкою або гумкою або ще чим для чищення скла від водоростей і бруду. А зовні - другий магніт. Рухаєте тим магнітом, який зовні, а той, який всередині -із зусиллям притискається магнітним полем до скла і рухається слідом за першим!
Важливо тільки стежити, щоб дотик магніту зі склом було 'м'яким', інакше можна розбити його.
Пошукові магніти.
Пошукові магніти призначені для пошуку феромагнітних предметів (сталь, чавун, нікель, кобальт і ін.) В природних водоймах (ріки, озера, болота), колодязях, шахтах, а також великих ємностях з водою або іншою рідиною (наприклад в каністрі з бензином) .
Пошукові магніти вдають із себе сталевий стакан з вклеєним в нього неодимовим магнітом.
Для захисту від корозії магніти покриті тришаровим покриттям (нікель-мідь-нікель), а сталевий стакан оцинкований. Це дозволяє багаторазово використовувати пошуковий магніт в воді без появи будь-яких слідів іржі.
Для пошукових магнітів ми використовуємо сплав неодим-залізо-бор (Nd-Fe-B) марки N45.
Використання постійного магніту цієї марки дозволяє істотно поліпшити співвідношення ціни, якості та масогабаритних показників пошукового магніту.
Число 45 в позначенні марки матеріалу магніту означає максимальне енергетичне твір. Більшість виробників пошукових магнітів ставлять магніти низьких марок N33, N35. Тобто з енергитическим твором на 30% нижче.
Здавалося б виграш в ціні низької марки повинен здешевити пошуковий магніт. Але в підсумку збільшується маса магніту і муздрамтеатру при тій же вантажопідйомності.
Пошукові магніти комплектуються рим-болтами.
Для відриву пошукового магніту від добре прітянувшегося предмета необхідно звернути рим-болт, вставивши відповідний важіль в вушко.
Конфігурація пошукового магніту дозволяє використовувати його при температурі до 100 ° С, тобто навіть в киплячій воді.
Додатково почитати і придбати собі пошуковий магніт на нашому сайті ви можете в категорії пошуковий магніт.
Фіксатори залізобетонних виробів
Магнітні фіксатори для виробництва ЗБВ
Магнітні технології приходять в будівництво. Сьогодні все більше комбінатів ЗБВ переходять на нову технологію з використанням магнітної фіксації.
Магнітні фіксатори для бортоснастки, проемообразователи і заставних деталей дозволяють майже повністю відмовитися від зварних робіт, відмовитися від виробництва спеціальних форм для кожного типорозміру залізобетонної продукції.
Магнітні фіксатори дозволяють.
1) проводити залізобетонні вироби різних розмірів без серйозних витрат;
2) швидко і легко встановити і зняти опалубку;
3) відмовитися від зварювальних робіт і обробки поверхні (зачистки) після зварювання;
4) відмовитися від технологічних ухилів;
опис:
Технологія виробництва ЗБВ з магнітною фіксацією включає сталеві піддони, магнітні фіксатори, борта (можуть бути виконані зі сталі, дерева, фанери пластика).
Магнітний фіксатор складається з 1-магнітно блоку, 2-інсталяційного пристрою і 3-адаптера.
Піддон розмічається за розмірами майбутнього виробу, встановлюються борти і притискаються магнітними фіксаторами. Встановлюється арматура і заливається бетон. Після затвердіння фіксатори знімають, і виріб відвозиться краном.
Для установки фіксатора необхідно зачепити борт і опустити важіль, магнітний блок надійно притягається до піддону. Для зняття фіксатора необхідно потягнути важіль в зворотному напрямку.
За допомогою магнітної технології легко створювати отвори і порожнечі без застосування зварювання. Ця технологія безумовно необхідна там, де зварні роботи неприпустимі: в касетах, на автоматичних лініях з пересувними паллетамі.
Корисна ця технологія при дрібносерійному виробництві, коли виготовлення спеціальних форм невигідно.
Крім фіксаторів опалубки існують:
- фіксатори закладних деталей,
- пустотоутворювач,
- петлеобразователі,
- штрабо- і фаскообразователі (магнітні рейки),
- фіксатори електроустановочних виробів і ін.
зручність кріплення
Зручне кріплення кухонних приладів.
Ножі, лопатки, віночки, вилки, ложки і навіть каструлі і сковорідки! Все це можна дуже зручно і надійно закріпити на стінах! У магазинах зустрічаються недорогі довгі магнітні тримачі для ножів і інших предметів, які можна закріпити в найзручніших місцях. Крім цього можна вшити невеликий магнітик в кухонну "прихватку" для гарячого - просто прішлепиваете її до кухонній плиті і тоді вона завжди буде під рукою.
Іграшки
Магнітні кульки - неокуба
Іграшка-конструктор з 216 неодімових магнітних кульок.
Розміри магнітних кульок - 5, 6, або 7 мм.
Кульки покриті міцним никільового покриттям, сріблястого, чорного або золотого кольору.
Стандартний набір неокуб представляє кубик зі торон з 6 магнітних кульок.
Однак продаються набори 3х3х3 (27 кульок), 4х4х4 (64 кульки) 5х5х5 (125 магнітних кульок), і навіть 7х7х7 (343 штуки).
Нова іграшка з'явилася в 2008 році.
Винахідник неокуба - Кріс Реда, американський економіст.
Іграшка придбала грандіозну популярність на заході і зараз починає завоювання Росії.
З кульок можна побудувати безліч геометричних фігур.
Варто тільки взяти його в руки - відірватися неможливо!
Інші сфери застосування
- магнітні грузозахвати
Магнітні грузозахвати на постійних магнітах дозволяють відмовитися від громіздких
електромагнітів, які споживають значну кількість електроенергії.
Наші грузозахвати піднімають вантажі до 3 тонн при своїй масі всього кілька
кілограмів.
- магнітні сепаратори і залізовідділювачі, магнітні решітки
для вилучення феромагнітних домішок з рідких або сипучих матеріалів, у
уникнути їх потрапляння в готову продукцію або псування устаткування.
- магнітні плити різного призначення
для фіксації заготовок при металообробці, фіксації інструменту, утримання вирубних форм і друкованих кліше.
- ротори з постійними магнітами
ротори з постійними магнітами неодим-залізо-бор і самарій-кобальт для електричних машин (крокові, вентильні і ін. електродвигуни, генератори)